MENU
tartak poznań
515 182 736
Tartak w Zakrzewicach
k. Śremu

Producent tarcicy z Wielkopolski

Drewno budowlane z tartaku Zakrzewice, jest wykorzystywane zarówno do budowy dachów, mebli, czy elementów konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych. Oferując więźby dachowe, tarcice i inne produkty drewniane zwracamy uwagę na jakość ich wykonania oraz pochodzenie.

Zdajemy sobie sprawę, że produkty z naszego tartaku muszą spełniać najwyższe standardy, potwierdzone nie tylko certyfikatami, ale również wieloma zastosowaniami w budownictwie. Nasze drewno budowalne przygotowujemy zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta. Posiada ono niezbędną odporność na warunki atmosferyczne i różnego rodzaju przeciążenia. Deski docinamy i dokonujemy profesjonalnej obróbki, aby dostarczyć produkt gotowy do użycia.

Nasze drewno budowlane, więźby dachowe, czy tarcice są wykorzystywane nie tylko na placach budowy w Śremie, Poznaniu, ale w wielu miastach w Wielkopolsce. Sprostamy każdemu zadaniu, zarówno na poziomie prywatnych potrzeb, jak i w większych komercyjnych inwestycjach.

Aby dodatkowo wzmocnić wytrzymałość dostarczanego drewna, wykonujemy również jego impregnację metodą zanurzeniową.

Tartak Zakrzewice to produkty z doskonałej jakości drewna budowlanego

W ramach naszej oferty dostępne są takie produkty jak:

» belki o różnym przekroju i stopniu wykończenia

» deski różnej szerokości i grubości

» więźby dachowe

» łaty dachowe

» kontrłaty

» tarcica sosnowa

Tartak, oferta drewna budowlanego, tarcica

» kantówki

» listwy

» blaty

» impregnacja zanurzeniowa drewnaNasze produkty wykonujemy z wielu rodzajów drzew iglastych, które pochodzą ze specjalnie wyselekcjonowanych obszarów leśnych. Drewno pozyskiwane jest z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych, dzięki czemu utrzymujemy racjonalną politykę wykorzystywania materiałów.

Zakupioną w naszym tartaku tarcicę, drewno budowlane, czy więźbę dachową, dostarczymy Państwu na wskazany adres w Poznaniu, Śremie, jak i w całej Wielkopolsce. Takie rozwiązanie ceni sobie wielu naszych klientów, którzy zwracają uwagę nie tylko na jakość produktów, ale również na dodatkowe usługi, takie jak transport.
obwoźny tartak poznań dobry tartak poznań tani tartak poznań drewno budowlane poznań tarcica poznań
ul. Gogolewska 10 Zakrzewice
Książ Wielkopolski,
woj. wielkopolskie

515 182 736


zpdpiotrnowak@vp.pl

Skontaktuj się z nami

Atrakcyjne rabaty
i pakiety promocyjne
  • Więźba dachowa
  • Łaty
  • Kontrłaty
  • Tarcica
Sprawdź całą ofertę